روح الله زم یکی از افراد معاند و اخلالگر در نظام کشور با راه اندازی کمپین های اغتشاش سعی بر ایجاد اخلال در کشور عزیزمان ایران را دارد.

  روح الله زم مدیر کانال تلگرام آمد نیوز و فرزند آیت الله زم

  zam درباره روح الله زم مدیر کانال تلگرام آمد نیوز و فرزند آیت الله زم بیشتر بدانید

  روح‌الله زم (۱۳۶۰-) روزنامه‌نگار ایرانی است . که همه وی را مؤسس آمد نیوز قلمداد می کنند. وی فرزند محمدعلی زم است.گفته می‌شود محمدعلی زم پس از اختلافات پیش آمده با پسرش از او اعلام برائت کرده است و اظهار کرده که او فرصت کافی صرف فرزندان خود نکرده است و برای تغییر نظر پسرش مرارت‌ها کشیده اما پسرش در پاسخ او گفته به پدرم بگویید «او فرزندی چون روح‌الله گذشته ندارد و من بر اساس عقل و تکلیفی متفاوت از گذشته رفتار می‌کنم»

  پدر روح الله زم آیت الله زم می باشد

  zam mohammadali درباره روح الله زم مدیر کانال تلگرام آمد نیوز و فرزند آیت الله زم بیشتر بدانید

  محمدعلی زم (زاده ۲ آبان ۱۳۳۴ در تهران) روحانی، تهیه‌کننده، سینماگر و پژوهشگر ایرانی و معاون فرهنگی و اجتماعی دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ایران است. زم رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی ویدئو رسانه و صاحب یک مؤسسه سینمایی است. او مدتی نیز ریاست حوزه هنری را بر عهده داشت. مؤسسه سینمایی او در فروردین‌ماه ۱۳۹۰ توسط افراد ناشناس به آتش کشیده شد. محمد علی زم پدر روح‌الله زم است اما از او اعلام برائت کرده‌است. محمد علی زم همچنین نامزد پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران در تاریخ بیست و نهم اردیبهشت ۱۳۹۶ بود.

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت شاخه‌های طوبی محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس